Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantory w Lublinie

Utworzony przez róża, 11 czerwca 2013 r. o 22:01
Funkcjonalność też pierwsza klasa! Amronet np. bardzo ułatwia mi opłacanie faktur w EUR, dzięki błyskawicznym przelewom express target.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej w takich internetowych kantorach właśnie wymieniać teraz. Z większą gotówką na miasto bym się nie wybrał, a tak to wszysztko przelewem załatwię, a samo przewalutowanie trwa- przynajmniej na platformie Amronet- tyle co jedno kliknięcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie waluty opłaca się wymieniać tylko i wyłącznie przez Internet, ponieważ jest to dużo wygodniejsze oraz bardziej opłacalne. Sam korzystam z usług kantoru Amronet - jest to rzetelna marka, która dba o swoich klientów i oferuje dla nich najlepsze kursy na rynku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecę dobrykantorpl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu ostatnich lat przekonałem się do zalet wymiany walut online i nie korzystam już z usług kantorów na mieście. Chodzi oczywiście o koszty, ale nie tylko bo rónież o oszczędność czasu. W Pluskantor.pl przewalutowanie to dosłownie kilka sekund i mogę je realnie zrealizować w każdej chwili przez 24 godziny na dobę, bo transakcje są zatwierdzane automatycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z usług Amronet już od kilku miesięcy i nigdy się na nim nie zawiodłem. Transakcje przebiegają błyskawicznie i sprawnie, dzięki czemu pieniądze mam już do dyspozycji w kilka do kilkunastu minut. Polecam serdecznie, nie zawiedziecie się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często w rankingach czy porownywarkach można znaleźć dobrą ofertę e-kantoru, ale tam nie zawsze są pelne zestawienia niestety. Ja skorzystałam z polecenia sąsiadów, którzy dośc częstow wyjeżdżają za granicę i od tej pory korzystam z platformy Gieldawalut.com, która jest tania i niezawodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kumam - w jakim celu w czasach kantorów online, korzystać z kantorów stacjonarnych? Przecież różnice w cenach są bardzo wysokie. Spread w Waluteo to około 1 grosza, a spread na mieście to kilkadziesiąt groszy... kosmiczne różnice. No i oczywiście online ta waluta jest tańsza, w pełni dostępna. Każdy kupuje gdzie uważa, ale po co sobie utrudniać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez uważam, że najlepeij kupowac w internetowych . Dobrykantor.pl ma bardzo dobre kursy, polecam zerknać na ich stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja współpraca z Pluskantor.pl jest bardzo zadowalająca, jest to przede wszystkim bezpieczny i solidny e-kantor, a to wytyczna pierwszeg rzędy gdyż przewalutowania są związane zawsze z firmowymi transakcjami. Zawsze na czas mogę dzięki Pluskantorowi przelać środki za granicę bez ponoszenia wysokiego kosztu wymiany czy transferu na rachunek w walucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z platformy gieldawalut.com jestem dużo bardziej zadowolona niż z jakiegokolwiek kantoru w mieście a nawet serwisów bankowych, które w międyzczasie przetestowałam. Przy rewelacyjnej cenie mam tu gwaracnję sprawnych operacji finansowych i odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam już kiedy ostatni raz zastanawiałem się który kantor w mieście będzie OK, ponieważ od ponad 3 lat wymieniam przez Amronet. Mam dostępność do wymian zawsze, nic mnie nie ogranicza, loklaizacja, pora dnia itp. Łatwo mogę ocenić czy kurs mi pasuje- zwykle jest atrakcyjny. Uważam że jest to rozwiązanie dobre dla każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantory online działają już na polskim rynku tyle lat, że trudno byłoby się nimi nie zainteresować jak ktoś musi wymieniać walutę. Sądzę że obok korzystnych cen każdemu klientowi zalezy też żeby w takim kantorze przewalutować środki szybko, dlatego jakbym miał jakiś polecić to pierwzy mi na myśl przychodzi Pluskantor.pl. Calodobowe, natychmiastowe przewalutowania są jego mocną stroną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantory internetowe są znacznie lepsze od stacjonarnych, ponieważ oferują korzystniejsze kursy oraz znacznie większą wygodę. Osobiście korzystam z usług Amronet i nie żałuję - jest to rzetelny kantor, gdzie błyskawicznie mogę wymienić moje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wspominam ubiegłoroczne przewalutowania w Gieldawalut.com, na pewno w razie potrzeby skorzystam, konto jest bezpłatnne, dostęp w każdej chwili. Polecam każdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno gdyż dopiero miesiąc temu się przełamałem względem e-kantorów i zacząłem wymianiać w Amronet.pl, 3 przewalutowania już zrealizowałem, coraz bardziej mnie przekonuje taki sposób, bo jest tani, niekłopotliwy. Fajnie że wszystko się odbywa w ramach rachunków bankowych, bez konieczności wychodzenia z domu i tracenia czasu. Tak atrakycjnych kursów nie widziałem zresztą w zwykłym kantorze nigdy, a bywałem często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie (i innym klientom zresztą też) może się spodobać również Pluskantor.pl. Wyceną może swobodnie konkurować z najlepszymi. Jest to kantor, nie platforma, zatam zawsze wszystkie transakcje są zawierane z natychmiastowym skutkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda - nie zawsze najtaniej jest online. też byłem za***ony, ale w kantorze plus, przy a4, na jakiejś wiosce sprzedawali dolara ze spreadem pół grosza. nie pamiętam ceny sprzedaży, ale wiem, że była niższa niż online. ciekawie, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam kantor online , bardzo dobre kursy, bezpieczeństwo , szybka wymiana z konta na konto , od siebie polecam Nordiqa.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waluteo ma spread poniżej grosza i zawsze niską cenę waluty. Za przelewy nigdy u nich nie płacę, są darmowe. System sensowny, bardzo prosty w obsłudze. Akurat ten temat przerabiałem wielokrotnie. Nie ma sensu załatwianie tego stacjonarnie. Bo jednak chodzenie ze sporą gotówką w kieszeni to problem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...